Avatar uživatele
Nik92

Pomožte mi někdo s mozillou, seká se

Když si kliknu na Mozillu a roukliknu facebook, bez problémů se mi stránka načte, ale jakmile kliknu na nějakou ikonu tak se mi to sekne, ale u jiných stránek tento problém není, co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já měl taky takový problém, ale už nemám, proto že jsem ji odinstaloval. Za ty nervy to nestojí mít ji v PC.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

tak pouzivej Operu nebo Maxthon taky Safari neni k zahozeni…ci Dragon je dost podobny Chromu…nebo jen odstranit a nainstalovat znova …popripade ji vycisti …taky pomuze ccleaner …nebo revo uninstaler ma taky cisteni prohlizecu ale nevim esly free verze…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Je možné, že tam je nějaká neplecha – viděl jsem i tu otázku s Facebookem – moc se mi to nelíbí – pro jistotu Vás požádám o výpis z programu Hijackthis ať se na to podíváme.

Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo na bedy zavináč outlook tečka com.

Jinak Safari na Windows funguje celkem těžkopádně, to bych na Windows radši nedával.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek