Mishalina

POMOOOOOC A PALI TO X(

jakmile si na obličej dam mast či neco jineho vyskočimi cervene kruhy a sem ruda jak rajce a mam plet suchou a loupe semi splaskne cca 3 dny ps sem alergik bývalí

Nejlepší odpověď
briketka10

jdi na kožní a lékař/ka ti předepíše vhodnou mast my ne..

Další odpovědi
venkovan

Zaje´d do severní Ameriky – tam se mezi děvčaty ztratíš. A dneska přeci jenom mají více práv než v dobách kolonizace.
Na okraj – proč se mažeš tím, co ti ubližuje? A kdo ti tu mast doporučil, četla si příbalový leták nebo návod na použití atd.