Pomóóóc! Jak se zbavím Hlídače?

Z čiré tuposti jsem si cvaknul Hlídače, a ten mi posílá otázky.Nějak jsem nenašel způsob,jak TO vrátit.
Tisíceré díky.
Doplňuji:
Dnes jsem evidentně tupější,než jindy. V profilu jsem nic,čím bych Hlídače zrušil,nenašel.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

V nastavení profilu zrušit-odškrtnout.
Doplňuji:
můj profil-nastavení profilu-zasílat informaci o doplnění otázek s mojí odpovědí

hanulka11

dej si můj profil, upravit profil, a jeď až dolů a tam se ti nabídnou možnosti a ty si odfajfkuješ co chceš zasílat a co ne.