456jkl@post.

Pomohlo by „zrovnoprávnění“ pohlaví „začít“ u peněz?

Rozdíl mezi „lidmi“ a ostatními „živočichy“ je, že lidé používají peníze. Problémy mezi muži a ženami kdysi vznikly a jsou. Historicky se „tvrdí“, že „první“ obchod „proběhl“ když „žena“ „odmítla“ sexuálně vyhovět „muži“ zadarmo. Tedy „nejstarší“ řemeslo si „usmyslela“ „žena“. Žijeme v ČR a jsme " chytří" … Ženy i muži. Nemusíme se „opičit“ podle jiných „státu“ a „tím“ ze sebe „dělat“ opičky. Pojďme to „zkusit“ takhle: na předem známou dobu " určitou" rozdělme „rozpočet“ ČR (statní kasu) na peníze „mužů“ a peníze „žen“. Ženy ať „přispívají“ do „své“ „kasy“ a utrácejí ze „své“ „kasy“ a muži do „své“ a utrácejí „ze své“. Ženy „ať“ samy „hlídají“ svou „kasu“ bez „jakéhokoli“ vlivu „mužů“ a muži zase „svou“ bez jakéhokoli vlivu „žen“. Samozřejmě myslím „právního“ vlivu. Odhaduji, že 5-ti leté období by mnoho vysvětlilo mužům i ženám. Nebude to ale „fungovat“ pokud se bude „předem vědět“ a bude „předem“ připraveno „pokračování“ 5-ti letého období. Jelikož by to období nebylo o ničem jiném než o tom se co nejlépe připravit na „pokračování“ a celé to období 5-ti let by bylo tímto ovlivněno. Pokud by bylo zcela „nejisté“ „pokračování“ „splnilo“ by 5-ti leté období dvůj „cíl“ a přestslo by „existovat“. První sekunda po tomto období by byla " novou" dobou…

Nejlepší odpověď
mosoj

Můj bože!

Další odpovědi
Mc Merkurion

… proboha, to je blábol, a těch uvozovek, kdo se v tom má vyznat …

Kelt

A kam by patřily hermafrodité a jim podobní? Jak bys tyto platil/a? Zkus s tímto kandidovat na ministra financí?

Nuk nuk

Zkuste to použít jako volební program, ale mám dojem že s temi „uvozovkami“ Vám to „nevezmou“ ani feministky.

Drap

Dobrý nápad. Ale kdo by to zaplatil? Stálo by to příliš mnoho peněz a ty by se museli vybrat z daní.

dubraro

Začít by se mohlo třeba tím, že by v rámci rovnoprávnosti platily za sex ženy mužům. Kapišto, kde je problém?

led

mosoj, „Můj bože!“, ten pri liečbe postihnutého orgánu nepomôže. 🙂

mosoj

Neléčit!