Pomohlo by zdejší návštěvnosti, pokud by Odpovědi.cz dostaly TV reklamu ve které by se objevily ty nejvíce divné otázky?

Prý to co je divné přitahuje nejvíce lidí a dělá největší sledovanost. Takže ty nejzajímavější otázky by sem více lidí nedostaly?

Nejlepší odpověď
ivzez

„Nejdivnější“ otázky sem nové uživatele nepřivedou
a jednorázoví návštěvníci nemají pro provozovatele
webu významnější přínos.

Ka zvýšení návštěvnosti vede jenom dobrý obsah.
Tedy zajímavé (chytré) otázky a dobré odpovědi…

Co je zajímavá otázka?

Další odpovědi
Lamalam

Určitě by to pomohlo. Některé otázky jsou na hranici úchylnosti a to by návštěvníky mohlo zajímat. Třeba tahle: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-li-u-hry-postal-2-nasadit-kocka-jako-tlumic-na-brokovnici-tak-jde-o-tvurci-kreativitu-ci-sadistickou-mysl-vyvojaru