dust8

Pomohlo by provozovatelům atrakcí na pouti zvednout návštěvnost a zvýšit zisk, pokud by snížili ceny?

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že ani ne. Nejsou to zas až takové pálky a pro děti uděláme všechno, že. Možná by to trochu pomohlo v menších městech, kde kolotoče jezdí poloprázdné.
Chce to nabídku přizpůsobit poptávce.

Další odpovědi
elkon

Samozřejmě, nižší ceny přilákají více návštěvníků, takže ve výsledku se zisk zvýší. Každý nemá na to, dát za odpoledne na pouti tisíc a více.

miroslav.bk

@Kepler: "Nejsou to zas až takové pálky.. "

Sorry jako, ale 70 kc za 3 min. jizdy na obycejnem autodromu neni palka? Nebo 50 za retizkovy kolotoc? O atrakcich, co stoji bezne kolem kila, ani nemluvim..

Dnes jit na Matejskou, tak je litr malo.