huxa

Pomohli byste mi prosím se skladbou PC?

Udělal jsem si dá se říct kompletní seznam věcí – http://www.czc­.cz/fk5ujmps30hg78630­smmcoc11f/sez­nam

Podívali byste se mi prosím na něj, jestli to vše bude do sebe pasovat? Velký zdroj mám na případný upgrade, kdy budu přikupovat další grafiku, HDD a za pár let určitě i jiný procesor.
Doplňuji:
Děkuji, už jsem zdroj vyměnil za jiný. HDD mám z minulého PC. Mám cenový strop právě 12 tisíc a za tu cenu je to dle mého to nejvýkonější, co se dá sehnat (s intelem).

Odpovědi
anonym

Chybí ti tam chladič CPU. A taky HD – SSD není vhodný jako jediný disk (měl by být systémový), takže pokud nemáš nějaký ´z dřívějška´, pouvažuj o něm…
O výkonosti se vyjadřovat nebudu (taky nevím, k čemu má PC sloužit), ale komponenty spolu poběží.

jáára

chybí ti disk na data, zdroj vyber jiný (Seasonic, Fortron, Chieftec) – s EuroCase vyhoříš. chybí ti tam OS
Doplňuji:
A grafika taky nestojí za hovor