Kelt

Pomohli byste Egyptu a jeli tam?

Někde psali, že v Egyptě mají problémy, protože tam jezdí málo turistů a oni jsou živi z turistického ruchu. Proč tam nechtějí turisté jezdit je zřejmé ze situace, jaká tam je. Jistě má Egypt co nabídnout a nemusím psát důvody proč tam jet ani proč tam nejet. Kdyby udělali cenově výhodné zájezdy, výrazně levnější než v jiných zemích, jel by někdo do Egypta? Předpokládám, že tam bude relativní pořádek a bezpečno?

Nejlepší odpověď
Drap

I nám by se dařilo lépe, kdyby sem jezdilo více turistů. Ale že by se sem masově hrnuli egypťané, jsem ještě nezaznamenal.

Další odpovědi
zzzzz

Ne nejela bych. Egypt mě neláká.
Mám ráda Chorvatsko, Brela to je na zemi ráj. http://www.bre­la.cz/ Miluju ty skály u moře, je tam nádherně 🙂
Doplňuji:
Nechápu, proč by jsme měli Egyptu pomáhat. Loni tam zemřeli dvě naše turistky a oni nejsou schopni poslat sem závěry vyšetřování. Jejich těla poslali bez některých orgánů, a já bych jim měla pomáhat??? Proč???

MK44

Pojedou turisté z Kanady, Španělska, Japonska na dovolenou do Duchcova? Aby je tam někdo na ulici zmlátil nebo je zmáčel vodou z hadice?
Nemám nic proti pomoci lidem postiženým třeba povodní ať už ve Veselí nebo na Srí Lance. Ale pokud se mlátí po hlavách, musí si to vyřešit sami. Já si nechat kvůli „pravé víře“, vlivu toho či onoho generála rozbít hlavu nemíním.
V uzavřených turistických resortech může být relativně nějak. Pokud Vám stačí péct se na pláži … Ale na cestování teď Egypt není vhodný. Škoda – zajímá-li Vás historie, je tam co vidět. Teď nezbývá než doufat, že tisíce let staré památky po dávných prapředcích, kolem nichž nynější Egypťané žijí a které kulturně patří k dědictví celého lidstva, alespoň nerozmlátí a nerozkradou.

Lamalam

Myslím, že jim turistickým ruchem pomáháme víc než dost. Určitě jezdí víc českých turistů do Egypta, než egyptských turistů do ČR.

Rocker

Když mi to někdo zasponzoruje,rád tam pojedu:-)

Nuk nuk

Určitě ne proto, abych pomohla Egyptu.

Emefej

Kramný tam jel pomáhat a jak dopadnul.