Pomohl někomu z vás mobilní telefon?

Kam moje paměť sahá, ještě mě nikdy mobilní telefon nepomohl.

Nejlepší odpověď
jendahun

Práci v lese s motorovou pilou,když je člověk sám,si bez mobilu nedovedu představit.Je to můj jediný kontakt se světem.Když jsem se naposledy pořezal,přivolal jsem si sanitku,autem jsem sám zvládl dojet jen ven z lesa.Dvakrát jsem zapadl autem v lese.Když se vám to stane v zimě v podvečer,je to velice nepříjemné.Jednou jsem si zavolal traktor na vytažení,podruhé pro mě přijela manželka.A to už nemluvím o starších a nemocných lidech na procházce se psem…Mobil je opravdu vymoženost,která zachraňuje životy.
Buďte rád,že vám mobil nemusel zatím přivolat pomoc.Všechno se může změnit během okamžiku a je lepší být připravený s mobilem v kapse.

Další odpovědi
briketka10

Tomu se mi nechce věřit, každému pomáhá, třeba – potřebujete volat první pomoc, policii, hasiče, opraváře, přeci nevoláte z okna ?
Jo a taky ho používám jako budík !! To mám dva mobily !!

hanny 2

Teď si na všechno nevzpomenu,asi to bylo víckrát.Ale aspoň 2× to bylo – když mě přestalo jet auto,lilo jak z konve,zůstala jsem stát uprostřed silnice,zavolala jsem manželovi a zeťovi,aby přijeli a odtáhli mě,naštěstí to bylo kousek od baráku a podruhé,když jsem si zabouchla klíče v bytě a manžel byl někde ve městě,tak jsem mu volala ať přijede dřív domů a odemkne mě – naštěstí jsem měla mobil u sebe.

terry

Mě pomáhá a usnadňuje práci i život denně. Mnohokrát jsem řešila různé nepříjemné situace. A také je důležité, když má někdo problémy, že se dovolá třeba on mně.

bolak

Mě pomáhá dost často, vždycky do něj píchnu sluchátka a pustim rádio, když je blbá nálada nebo když někam jedu vlakem. Někdy si v něm nastavím budík na ráno, nebo ho používám jako diktafon, abych si do něj nahrával své přemoudré myšlenky.

Samozřejmě pokud máš namysli telefonování, tak to asi ne, to bych si do něj musel nejdřív koupit simkartu a to by pak pořád vyzvánělo a rušilo by mě to. To by byl nerozum.

http://mobili­zujeme.cz/clan­ky/zahod-mobil-mistrovstvi-cr-v-hodu-mobilem-reportaz/

lexx

ano, když jsem uvízl v kabině výtahu a přivolal servisáky