zuzkax0

pomohl by jste mi nějkdo poradt prosím? (vše je v popisku dole)

potřebovala bych prosím poradit i pomoct. moje mamka má telefon Motorola, bohužel už jí nefunguje jak má a proto sháním nějaký telefon od motoroly. nevíte jestli už se v česku prodávají :Motorola Droid Turb? nebo nějaké jiné motoroly?

Odpovědi
jirinka001

Motorola Droid Turbo se u nás neprodává. A co třeba zkusit Google? ;)
https://www.go­ogle.cz/search?q=te­lefony+motoro­la&aq=0&oq=te­lefony+mo&aqs=chro­me.1.57j0l3j62&c­lient=chrome-mobile&source­id=chrome-mobile&ie=UTF-8