Pomocte prosím

jednou jsem viděl stránku na kterou napíšeš jinou stránku(např. google.cz)a pak tam třeba přijde kluk a počurá ti tu stránku kterou tam zadáš. nevíte někdo jaká je ta stránka?nemůžu jí už najít

Odpovědi
Mucillinka

Kolik ti je prosím tě, že hledáš takovou hloupost? Na co potřebuješ akutně najít čůrajícího kluka??!! No nechápu.. Ať ho najdeš..

RomanP

No nevím ale monitory asi moc vodotěsné nebudou . Takže pokud máš na nový tak hledej dál