bartt13

pomocte nam

nevite co znamena slovo Fumarol

Odpovědi
fira

Podívej se na wikipedii ale má to něco společného z kouřením.

LuciJe

Fumarol je průduch, kterým z nitra země odcházejí horké plyny (až 800°C). Jsou dokladem aktivní sopečné činnosti. Plyny obsahují vodní páry, sirovodík, chlorovodík, často syčí, pískají a smrdí.

Zdroj: http://galeri­e.fotografova­ni.cz/showpho­to.php?photo=78908&pas­sword=&sort=1&si­ze=medium&cat=500&p­age=2

COVERENDER

Ten otvor kterým odcházejí horké plyny to je FUMAROLA. FUMAROL je nejaky vonny olej vhodný do zakouřenych prostor.