Wendysek.W

POMOCTE MI PROSÍM NALÉHAVÉ

CHCI KLUKA jsem normální holka hraju tennis a cvičím MMA a jsou tam moc hezký kluci a já bych jednoho chtěla oslovit ale nevím jak pomocte mi prosím nejsem dokonalá , ale dalo by se říct že jsem hubená ahezká. A co dyby mě nějaký kluk nechtěl? Jak mám zýskat jiného prosím pomocte mi. děkuji za odpovědi. Wendysek.W

Nejlepší odpověď
quentos

Michal samozřejmě lže. Kluka můžeš mít třeba už ve školce a sex je legální už od patnácti, nikoli až od osmnácti.
Použij řeč těla, nápadné pohledy jeho směrem a svůdné mrkání napoví více, než si myslíš. Když už si toho všimne, zkus zapříst konverzaci a třeba ho i někam pozvat. To se sice tradičně radí klukům, když chtějí získat holku, nicméně nikde není psáno, že se to nemůže naopak a navíc kluci aktivitu ocení – jsou neradi, když se vše nechává jen na nich a navíc můžou být zrovna tak ostýchaví.
Jinak na téma, jak získat kluka, už tady bylo minimálně osm odkazů: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=jak+z%C3%AD­skat+kluka . Slovo „pomocte“ v češtině neexistuje.

Další odpovědi
Michal Kole

Já jsem kluk !

Umíš plavat ? Nejsi pod zákonem ?

POD 18 LET NESMÍŠ MÍT KLUKA

Lucijej

Koukám, že Michal zase pindá z hladu.

Zkus jakoby omylem jeho směrem odpinknout míček, a pak si pro něj dojít se slovy: " Doufám, že jsem tě moc nepraštila.„
A kdyby tě nechtěl, tak časem tě bude chtít nějaký jiný. Hlavně netlač na pilu. Ono "teď chci mít kluka“ opavdu nefunguje, dej věcem volnje průběh…

chachar1922

Tak za prvé, MMA ? Obdivuju tě :) miluju tyhle sporty, snad se někdy taky tam dopracuju.
Za další, dneska ta hubenost hraje celkem roli, ale né vždy. Toho kluka normálně oslov, usměj se a uvidíš co dál. A vždycky se najde nějaký kluk, který tě chtít bude :)