Pomocte mi prosím

Koupil jsem si mlýnek na maso a tam je napsano at vložím upevnovací klič do otvoru a otačím kličem ve směru hodinových ručiček.. Co je to upevnovací klič?

Nejlepší odpověď
Drap

Takové to kulaté želízko se závitem. Zkrátka ten kus kulatiny, který drží mlýnek na pokraji stolu.

Další odpovědi
anonym

Nejspíš půjde o zařízení, díky kterému přepevníš mlýnek k nějaké pevné základně (deska stolu, vál, pracovní plocha v kuchyni atd.) U klasických masových mlýnků je toto zařízení na dolní části mlýnku.
Doplňuji:
Co má mlýnek na maso společného s videokamerami? To bude nejspíš nějaké úplně jiné zařízení, které, bohužel, neznám…

arygnoc

pozri sem: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ml%C3%BDn­ek_na_maso

upevňovací kľúč je na druhom obrázku tá srandovná vec úplne dole (vyzerá aj ako kľúč).

niektoré mašinky ho majú v podobe motýlika, ale väčšinou býva s otvorom, aby sa do neho dala vložiť napr varecha a poriadne dotiahnuť.

Děda Louda

Jsem na tom ještě hůř než ty. Mám digitální hodinky.