Pomoc ve Adobe Photoshop CS3

Dobrý den, potřebuji poradit..pracuji ve photoshopu. Vybrala jsem si fotografii, kterou si si velikostně upravila, dále jsem použila masku. Poté jsem vzala gumu a vybrala si tu část, kterou jsem chtěla. V okamžiku, kdy jsem vybranou část přenesla do druhého okna- přenesený obrázek byl příliš veliký. Jak mám tedy vybraný objekt zmenšit, aby se mi vlezl do nového souboru? Děkuju

Nejlepší odpověď
Hlada

Označíte si za aktivní vrstvu přenesený obrázek.
Úpravy/Transfor­movat/Změnit velikost nebo Libovolná transformace (Ctrl+T)
Pokud chcete zachovat proporce, chytnete obraz v rohových bodech + Shift.

Další odpovědi
Sůwa

Já sice pracuji s Photofitre, ale princip by měl být podobný. Měla bys přizpůsobit velikost obou obrázků, ne jen toho vkládaného. Rozlišuje to velikost obrázku a velikost plátna? Pokud je „maska“ totéž, tak tu používám až jako poslední. Třeba tě to aspoň inspiruje 🙂.