Pomoc v hmotné nouzi

Jsem sama s 2 syny,neza­městnaná bez podpory.Celkové příjmy i s výživném jsou nižší než výdaje na nájem,plyn a elektriku.Požádala jsem o pomoc v hmotné nouzi.Ta mi byla přiznána ve výši 1 658,– Kč měsíčně.Může mi někdo poradit jak se dá z takové částky vyžít?

Odpovědi
Lenny998

Se nedá …

panenka

nedá když si to propočítáte tak by jste týdně musela utratit jen 400 kč zkusit poprosit rodiče aby vám pomohli pokud můžou.

dedeg

Zeptej se toho blbýho a ožralýho Kalouska.Já jsem na tom podobně a nikoho to na úřadech nezajímá!

Tabula rasa

Neuvádíte, jak jsou staří synové. Určitě doporučuji zaregistrovat na úřadu práce mezi uchazeče o zaměstnání. Mimo podporu v nezaměstnanosti budete mít i nárok na ostatní příspěvky.

Zdroj: http://www.mpsv­.cz/cs/3456