Twirling

Pomoc se SIM která uvízla?

dobrý den stala se mi taková nehoda: mám mobil SAMSUNG GALAXY S3 NEO a stalo se mi že mi nešlo nabíjení tak jsem si vzala starý mobi SAMSUNG GALAXY ACE a vložila do něj SIM ale ta je menší než tam má být a než jsem si toho všima byla tam a nejde vidět ani kousek. Co mám dělat? nemůžu ale rozbít mobil ani ho rozebrat ale nechci to říkat ani rodičům. PROSÍM O RYCHLU RADU POTŘEBUJI JI DO VEČERA

Odpovědi
cochee

Najdi si tvrdý drátek, možná bude stačit větší kancelářská sponka, narovnej a udělej na něm elegantní háček. Teď zkus tu SIMku vyháčkovat ven. Nevím, jak vypadá ten telefon, ale pokud se na SIMku dostaneš bez vyndání baterie, tak tu baterku určitě při vyháčkovávání vyndej.