Pavel1212

Pomoc s Wordem

Ve Wordu mám téměř přes celou stranu tabulku, na tom by nic nebylo… Jenže já pod tu tabulku chci ještě něco dopsat (POD ní, ne DO ní), ale když zmáčknu Enter, tak se mi automaticky přidá jeden řádek (dole), i když ho tam vůbec nechci.
Jak mám prosím udělat, abych tam něco mohl připsat, ale aby se mi tam nezobrazoval ten řádek navíc?
Díky moc 🙂

Nejlepší odpověď
bolak

Pokud tomu dobře rozumím, tak máš tabulku a pod ní není žádné místo, takže tam potřebuješ vytvořit řádek, ale když stiskneš enter, nevytvoří se ti řádek pod tabulkou ale v tabulce.

Pokud je tomu tak nejjednodušší je napsat ten text nad tabulku, pak vyjmout tabulku a vložit ji nad text. Je to záležitost dvou vteřin :).

Další odpovědi
arygnoc

klikněte POD tu tabulku (i několik cm).
můžete psát a formátovat normální text.

Hlada

Zobrazte si tlačítkem na kartě Odstavec nebo pomocí Ctrl+Shift+8 for­mátovací znaky a hned vám to bude jasné. Znak odstavce je pod tabulkou, takže sem vložíte text.

tyrox

Nejlehčí a nejrychlejší způsob je .Vložení,vložit textové pole,nakreslit textové pole .Poté si ho nakreslíte kam chcete a pokud se vám nelíbí ,že je ohraničeno čárami dejte formát ,ohraničení a bez barvy a máte to :)