AlexaMasova

pomoc s webkamerou. dekuji

dobry den ja mam takovy problem s webkamerou. ja ji mam v notebooku ale nejede mi. když jdu na SKYPE tak mi jede ale když jdu na jine ,,aplikace,, kde chci pouzit webkameru tak mi to nejede. prosim pomoc
Doplňuji:
ani v nastaveni jsem nic nenasla. dekuji

Odpovědi
horke-kakao

Na dálku těžko cokoliv poradit. V nastavení těch aplikací to bude, takže bud hledej dál nebo řekni kamarádovi. Na dálku radit nikdo nemůže.

cochee

Webkamera může dodávat video pouze jedné aplikaci a tou je v tvém případě Skype. Naprostá většina lidí, i když zrovna neskypuje, má skype spuštěný (ikonka v liště poblíž času). Ze skypu se odhlaš a UKONČI jej a pak se vsadím, že webka půjde i v jiné aplikaci (ale jen jedné současně). Na „rozdvojení“ obrazu slouží aplikace typu videosplitter, nejznámější je asi Splitcam. S ním spustíš víc aplikací využívajících obraz z webkamery.