Džuls

Pomoc s vyplnením prihlášky na VŠ

Potrebujem pomôcť. Dávam si prihlášku na VŠ a na tretej strane je ,,Prehľad o predchádzajúcom ( i neskončenom ) štúdiu na vysokej škole". Ak ešte teraz chodím do školy( VŠ) , ale po tomto ročníku končím-mám to tam uviesť? A môžem s dátumom 30.6.2011– čo je dátum konca letného semestra, alebo dátum konca skúškového??? Na skúšky už nepôjdem. Čo myslíte? Nemienim sa zatiaľ odhlasovať zo školy, plánujem sa nechať vyhodiť 🙂 Ďakujem za odpoveď všetkým dobrým ľuďom 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

určitě to tam uveďte, říkají přece „i neskončeném“. Dal bych tam konec zkouškového po zimním semestru, jelikož v letním semestru už tamějším studentem nebudete.

Další odpovědi
Reuef

urcite to tam napis nevim jak je to u vas na Slovensku ale s tim vyhozenim bych si to jeste rozmyslel… V CR plati ze student ma statem garantovane 4 roky studia bakalarskeho programu a kdyz je prekroci tak plati poplatky…no a on se tam pocita i zapocaty rok a kdyby jste byl napriklad koncem zari studentem te predchozi VS( kdy oficialne konci akademicky rok) a zaroven byl nekdy behem cervence srpna na zapisu do nove VS tak by se vam tam mohl 1 semestr pocitat 2×…radeji si zjistete kdy budete mit zapis na novou skolu a k tomu datu si dejte zadost o ukonceni studia na te predchozi