JarkaD

Pomoc s procesorem

Budu si kupovat novější procesor ( nevím ješte jaky)
a chci se zeptat jestli budu muset kupovat i novej chladic a grafickou kartu ? – pro hrani her bez lagu

Processor: Pentium® Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz (2 CPUs), ~1.9GHz
Card name: NVIDIA GeForce 9600 GT
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 9600 GT
Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 4094MB RAM
kdyžtak pak pošlu Dxdiag

Nejlepší odpověď
Motherlander

Ahoj, co se týče pořízení noveho procesoru, tak nejprve sem zadej název tvé zakladní desky trošku podrobněji, ale v souvislosti s tvým procesorem soudím socket 775, což v dnešní době bude problém jestli chceš zůstat u Intelu, tak nové vykonější procesory už mají socket 1150, 1155 a 2011 takže bys musel pořídit novou základní kartu(V případě AMD procesoru také jinou základní kartu) s tím ti nastává další problém nyni máš paměti DDr2 nové procesory už využívají DDR3, takže v jednoduchosti pokud chceš nové vykonější PCčko musíš koupit desku,paměti a procesor, jediné co Ti z této sestavy co tu píšeš půjde použít je grafická karta, která má PCIexpress. Případně s dalšími dotazy mi napiš zprávu a můžeme se dohodnout a poradit Ti s výběrem.

Další odpovědi
Sůwa

Zkus položit dotaz tady :
http://www.po­radna.net/ , nebo tady : http://forum.zi­ve.cz/
Momentálně tu těžko kvalitní odpověď dostaneš 🙂

danyy

Zas tak se v tom nevyznám ale musí to být všechny komponenty kontabilní s ostatními komponenty