cvak

Pomůžete mi s překladem anglické věty??

Dobrý večer chtěl bych se zeptat na překlad této anglické věty „So gather up some positivity in this bitch right quick and let's roll out.“ Od toho in už mi ta věta nedává jaksi smysl konkrétně tím myslím toto „in this bitch right quick“. Co to přesně znamená?
Doplňuji:
Celkový kontext je takový, že chce chlápek vzít kamaráda někam vzít do klubu poté co se pohádal se svou ženou ale že sebou nemůže vzít negativně naladěného člověka a potom následuje ta věta So gather up some positivity in this bitch right quick and let's roll out.

Odpovědi
MK44

Co přesně to znamená se dá bez kontextu jen těžko čuchat. Můžu jen hádat: Tak si v tý děvce hezky rychle naber nějakou tu positivitu a padáme.