bzudna

Pomoc s PC. Internet jde, ale nejde mi spustit stránka Facebooku

Používám prohlížeč Opera a Chrome. Na internet se dostanu, většina stránek jede, ale když se chci zalogovat na facebook, tak se sice naloaduju, ale prohlížeč se jakoby sekne, nahraje se jen pár obrázků a dál nic.

Před pár dny se to nedělo a nemyslím si, že bych za tu dobu udělal něco, co by to mohlo způsobit. Jediný, že jsem včera nainstaloval antivir (NOD) a posléze jej odinstaloval…

Poradíte? I ostatní stránky jdou, ale tak nějak divně .. načtou se, ale prohlížeč jakoby pořád dál nahrával ..

Nejlepší odpověď
Bedy

No to se mi moc nelíbí, tady bych doporučil Vám stáhnout a spustit program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/

Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a pokusím se Vám problém vyřešit.