panenka

Pomoc s kytkami

Dobrý den chtěla jsem se zeptat před půl rokem jsem si v květinářství koupila dracenu a palmu a všimla jsem si, že se mi na hlíně když to mám vyschlé vždy objeví bílé flíčky.Mám ten vrch té hlíny oddělat a přidat novou ?nikdy se mi to u kytek neojevovalo děkuji.

Nejlepší odpověď
BEAES

J8 bych hlínu vyměnila a pokud nezaléváte do misky, tak začněte raději zalévat ze spodu. Mělo by to pomoci.

Další odpovědi
atriplex

Pokud je to na suchém substrátu, jsou to vysrážené minerály. Nic se neděje.

rosa

Opravdu se nic neděje, je to jen kosmetická vada.