_

Pomoc s ipad2

dobrý den koupil jsem si nový ipad2 a chci tam vkládat hudbu atd…tak to připojim k pc a v tento počítač to uká že apple ipad a je u toho ikonka foťáku a nejde do toho nic vložit jak to mám udělat?za každou odpověď moc děkui pište prosím

Odpovědi
Hohny

Zdravím, musíš si stáhnout program Itunes ze stránek apple.com např…Jinak než přes itunes to tam nedostaneš.

DaveR

iTunes

tomik2

Pokud máš v počítači bluetooth tak si ty songy stáhni třeba z ulož.to a potom si to přepošly.

marek.29

iTunes jak už všichni poznamenali :) a odkaz je tu: http://www.ap­ple.com/itunes/dow­nload/
Kdybys měl ještě s něčím problém, klidně mi napiš na marek.29(zavi­náč)seznam.cz ;)