panenka

Pomoc s hrou

Dobrý večer ted mi kamarádka poslala odkaz na hru Piškvorky .Když jsem si na ten odkaz klikla hra se mi nespustila a furt se mi tam ukazuje že se čeká na hráče a i ní můžete mi prosím poradit co dělat?

a ještě bych se chtěla zeptat pak jsem si klikla na odkaz hry Prší který mi kamarádka poslala a zjistila jsem že při skončení hry se mě to ptá zda chci hrát ještě jednu hru a i kdybych chtěla nejde mi na to kliknout protože to mám schované pod tou spodní lištou dá se to prosím nějak nastavit aby mi to šlo na to kliknout abych to neměla schované pod lištou ?děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To, že to máš schované pod lištou bude asi v rozlišení obrazovky a nevejde se to tam celé. Zkus změnit rozlišení nebo se pokus stisknout klávesu page down.
Čeká se na hráče je normální, oba musíte být online, jinak hra nejde nebo musíš hrát s náhodným hráčem.