Dlostev

Pomoc s AdSance

Dobrý den, potřeboval bych někoho kdo by mi mohl pomoct a upravil by mi web dle požadavků Googlu. Zkoušel jsem již na AdSance dávat, ale prý byl špatný obsah a tak bych potřeboval někoho kdo mi poradí s tím co oddělat a co nechat.. jedná se o web http://pobavim­.webnode.cz/

ODMĚNA JISTÁ
Doplňuji:
Webnode podporuje adsance.. v nové verzi je přímo možnost přídání aplikace adsance.. Problém je ve schvalování od Googlu. Jak opravit? Poradíte? Dám vám i přístup k administraci pokud jste schopni to udělat. děkuji

EMAIL:

Děkujeme za váš zájem o službu Google AdSense. Při kontrole vaší
přihlášky jsme bohužel zjistili, že vás v současné době do služby
Google AdSense nemůžeme přijmout.

Vaši přihlášku jsme neschválili z níže uvedených důvodů.

Problémy:

  • Obtížné procházení stránek

Odpovědi
Michal Kole

Na webnode to asi nepůjde z „právních“ důvodů serveru webnode.

Dej si administraci přepni do zdrojového kódu a pak vlož kód od Google

webnode nemám tak nemůžu více poradit.

Capik166

Asi de o to, že když vyberu nahoře kategorie, je naviigace: Úvod > Meme vtipy
A když vyberu něco je navigace: Úvod > Trošku větší fail.

Správně by to mělo být? Úvod > Meme vtipy >Trošku větší fail.

Nevím jak webnode funguje, musíš si to nějak sestrukturovat sam.