Malá markéta

POMOC! PROSÍM! Už jsem asi rok zaregistronovana ve vodafone parku a teď se mi smska nechce odeslat POMŮŽETE?

Když chci odeslat sms tak mi to hodí: Zpráva není validní, pro odesílání zpráv prosím používejte Vodafone Park. – Vůbec nevím co s tím na netu o tom nic není! Já mám vodafone. Číslo píšu správně. A dotyčný, kterýmu chcu sms odeslat, tak má taky vodafone. děkuji předem :)

Odpovědi
jpau

Je to free služba, občas to nefunguje (proto je to zdarma). Nejdelší výpadek jsem zažil asi dva dny. Pokud chceš pomoct, zavolej infolinku Vodafonu, myslím si, že tady není nikdo dostatečně kompetentní k tomu, aby odpovídal Tvoje debilní otázky.
Doplňuji:
Radek123: Číslo bude ok, shodou okolností jsem asi před hodkou chtěl něco poslat a taky mi to nešlo. Dovedu ale žít s tím, že vyhodím 1 kč za sms 🙂

Radek123

Odpověděl jsem ti jasně!! Možná máš asi špatné nebo neexistující číslo!

terry

Nerozčiluj se. Asi tady teď není nikdo, kdo by ti odpopvěděl lépe než Radek před hodinou.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-chci-odeslat-sms-z-vodafone-parku-tak-mi-to-proste-nejde

Vodafone

Dobrý den, už by mělo být vše v pořádku a SMSku přes http://park.vo­dafone.cz můžete poslat. Doporučujeme případně provést odhlášení a nové přihlášení do Parku. Ondra, Péče o zákazníky