Avatar uživatele
Lenča59

Pomoc prosíím!

Dobrý den, nejde mi se přihlásit na Google, YouTube.. když kliknu na přihlásit se, zobrazí se mi okýnko na ukládání souborů, já dám vždycky zrušit a pak se mi zobrazí ,,vnitřní komunikační chyba" když kliknu na přihlásit se…prosím pomozte mi. Dyžtak používám Operu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3955 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
autacek

Používej Google Chrome :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Google Chrome nedoporučuju používat, sleduje aktivitu svých uživatelů (co stahujete, na jaké stránky chodíte, apod.). Lepší by bylo přejít na Internet Explorer (samozřejmě nejnovější verzi) nebo Firefox, kdybyste chtěla přecházet. Ale Opera je fajn prohlížeč 🙂

Já si myslím, že bude v počítači něco nechtěného, požádám Vás o výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Tento soubor mi prosím pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz a uvidíme, co se s tím dá dělat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

To vypadá na zvířátko nebo podvržené stránky.
Zkusil bych antivir, vymazat komplet cache z prolížeče (cache, cookies, historii), zkontrolovat adresní řádek jestli lezeš opravdu tam kam chceš.
Doplňuji:
a neposlouchej Autacka, pokud z nejakeo duvodu Chrome opravdu nechces 😉

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

  • stáhni si buďto jiný prolížeč. Firefox třeba (ten je nejlepší)
  • reinstal počítače
  • antivirus

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek