lucina baron

Pomůžete při hledání názvu filmu o cestách osudu?

pomoc při hledání názvu filmu o cestách osudu

Dobry vecer prosím o pomoc při hledání filmu. Vzpomínám si že byl o tom jak by se hlavní hrdince odvíjel život kdyby se při odchodu z domu opozdila nebo nezpozdila. V příběhu se díky tomu s někým setkala.(myslim že ji mělo srazit auto nebo tak něco)…bohužel si nevzpomenu ani na nazev filmu a ani na jediného herce. Film muže byt natočen na prelomu století a myslim je americký…děkuji za snahu pomoci

Odpovědi
Matthew

Trochu mi to zní na tenhle film, opakuje se tam stále dokola jeden den, byla tam autonehoda, ale film je celkem nový https://www.csfd­.cz/film/419582-before-i-fall/komentare/

Mc Merkurion

… podle popisu v diskuzi bych tipnul „Na hromnice o den více“, tam se vše točí stále v jeden den https://www.csfd­.cz/film/7570-na-hromnice-o-den-vice/komentare/ …

lucina baron

Matthew diky ale ten to není…ve filmu co myslím já se odehrává vše ve stejném dni jen v různých situacích…ve stylu ,,kdyby to bylo takhle"..,,.tak by to pokračovalo takhle" atd. Ja měl za to že tam hral Brad Pitt ale v jeho filmografii jsem to nenašel…a tu hlavní hrdinkunhrála taky docela známá herečka

Dochy

V některých ohledech mi na to sedí ten „na hromnice o den více“. Ale hlavní je tam (původně poněkud namyšlený a egoistický parchant) hrdina (který nadbíhá ženské). Pořád se mu opakuje jeden den a on se jej „naučí“ probruslit s tím že během toho dne i zachrání nějaké děcko atak…