ŇuffíkObecný

Prosím poraďte ohledne zplnoletnění ??

Ahoj je mi 16 a chtěla bych se nechat zplnoletnit. Ráda bych si vzala svého 21 leteho přítele je to možné? Nebo musím být těhotná aby to šlo. Naši sou proti našemu vztahu a snaží se nás rozhodit hlavně matka s otcem ikdyz slíbili opak dekuju za kazdou radu. Hatovani si nechte

Nejlepší odpověď
Hamon

Viz ostatni. A ani tehotenstvi na tom nic nezmeni. Naopak, co by si rodice pomysleli o dospelem chlapovi, ktery otehotni dite? Myslis, ze ho zacnou za to zboznovat?
Doplňuji:
Jestli ho milujes a on tebe, tak dva roky vydrzite. Kdyby ne, tak se rozejdete bez komplikaci.
A uvedom si, ze vasi tatove byli dva roky na vojne, vase maminky treba cele dva roky skoro nevideli. A vydrzeli to.

Další odpovědi
Drap

Nemusíš být těhotná. Soud to muže povolit i v jiných případech. Ovšem se souhlasem rodičů.

marci1

Pokud se máte doopravdy rádi, počkejte do Tvých 18 let. 🙂

huxa

Bez souhlasu rodičů nikoliv.

Emefej

Ano, je to možné, pokud to opravdu nemůžeš vydržet, obrať se na soud.

ŇuffíkObecný

Ale co když to odsouhlasi jeho rodiče? Nebo se mám sejít s tátou pokud bude stačit souhlas jednoho rodiče. Mimochodem ja sem s nim 3 roky a ale poslední pulrok mame hrabe co se hada s nevlastim tatou,jee to slozite

Mc Merkurion

co to je Hatovani ?

Beer4Real

Asi chatování v létě na chatě ale bez C na začátku

Mc Merkurion

aha,tak to pak chápu i ty hrábě,co se hádaj s tátou,jak maj poslední půlrok