AndyT

Pomoc ohledně vzduchovky, prosim poradíte??

Minulý rok jsem si koupil vzduchovku ( Slavia 634) a přes zimu byla uložená. Teď jsem ji vytáhnul a párkrát jsem vystřelil. Avšak se bojím, jestli se něco nestalo. Dá se nějak nějak poznat, že je problém s hlavní, popř. jak by se to řešilo?
Děkuji za odpověď

Doplňuji:
peterd108 děkuji za plnohodnotnou a s tématem související odpověď.

WenizZ No, párkrát se stalo, že třeba se o ní malinko ťuklo, když se např. nabíjelo. Mám pocit, že střílí trochu níž, než by měla. Avšak ještě nemám moc zkušeností s mířidly a ani vlivu větru. Každopádně kdyžtak v diskusi nebo soukromá zpráva pro větší podrobnosti :)

Nejlepší odpověď
mosoj

Každá střelná zbraň má mušku a hledí, no a to hledí se nastavuje podle vzdálenosti na kterou střílíš.

Další odpovědi
NikkiHeat

Nejlepší je jít do zbraní a střeliva a tam ji nechat prohlédnout případně nechat upravit mířidla apod.

klob1

Tak tam je kolečko a tam se nastaví. Jinak používat olej na střelné zbraně a mazat a čistit.. je to vzduch, tak pokud tam nemáš bombičky na vzduch a jen natahuješ nic se nestane. Max ti diabolka nevylítne, pak se dá také vytáhnout ven.

petra15

AndyT
omlouvam se za ten souhlas, ale byl to proste krasny vtip…:-)
neber to prosimte vazne…:)
nakonec ta odp. jeste i vyhraje:-)
Doplňuji:
tak to jsem tomu dala---ja to chtela dat jen do komentare…)

WenizZ

Je vidět že jí máš rád a že se o ní bojíš.:-). Ne nemělo by se jí nic stát. Skus víc specifikovat otázku.

petra15

tak vidis, nakonec ti to nejlip vysvetlila holka…(klob1)…:-)

cochee

není náhodou klob1 kluk? Hm

petra15

neni…protoze ma podprsenku…jen si vsimni…:-)

cochee

no to je toho, já bych taky mohl nosit podprdu, náplně bych na to měl… :P a baba přitom nejsem :D