taxio

pomoc ohledně programu Hyper Cam 3

nedávno jsem si nainsteloval Hyper cam 3 a začal natáčet různá videa takzvaný „let's play“ kdy u toho videa mluvím do mikrofonu. Ale chtěl jsem to skusit s kámošem tak že si budeme volat přes skype, ale byl tam slišet jen můj hlas, jak to zařídit aby byl slišet i ten jeho?

Odpovědi
Vladimir0072

Přez program se to udělat nedá ale přez Fraps jo (z frapsem nemam zkusenosti ale z hypercam3 JO!) Stačí volat přez skype kámoše mít zaplého na bedýnky pro lepší zvuk a mikrofon ze sluchatek nechej zaplej pak pujdete slišet oba dva na 100% takhle to děláme i my.