Craftos

Pomoc ohledně gta V

Zdravím asi před dvěma dny jsem si pustil gta 5 a dělal jsem jako vždy mise , ale udělal jsem pouze jednu a už mi to nechce žádnou dát … jsem z toho docela zmatený , vím jistě že hru jsem ještě nedohrál , ale úkoli nikde zkoušel jsem zavolat ze všech 3 postav úplně všem a taky jsem udělal všechny nepovinné úkoli (ty s otazníky). A jelikož to trvá už 3.den tak jsem z toho dost nervozní má tady někdo s touhle hrou zkušenosti a poradí mi ?

ps : uloženo to mám na 40%
Doplňuji:
Zkoušel jsem jet ke všem a se všema a pořád nic ☹ nějáké další rady ?

Odpovědi
Earl Sin

Zajeď do domu Michaela (Michaelem nebo Franklinem) nebo Trevora. Pak to dává taky mise…