Deli

Pomoc, muj manzel mi tu nejak prepnul klavesnici, jak to dam zpatky

Sorry, ale nejde mi napsat ani otaznik.
Mam tu prehozene z a y a misto c s hackem mi to pise 4…
Odkracel do nasi mistni hospudky a ja nevim co s tim. Diky {vykricnik ani normalni zavorky taky nejdou}
Doplňuji:
Pánové, mnohokrát Vám děkuji!
Je super mít vždy koho se zeptat 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Máte tam anglickou klávesnici, přepnout na českou. Já to mám dole v pravo na liště.
Mě to udělá vždycky kocour když si mně na ni sedne. Clupáč jeden a pak jde spát, ale vyjde to nastejno jako kdyby šel do hospody.

Jo ta kombinace také funguje.
Doplňuji:
Pane jo , tolik překlepů. To ten stařecký třes ! Musíte mít se mnou trpělivost.

Další odpovědi
Hlada

Nejspíš je přepnutá na anglickou. Stiskněte Alt+Shift. Indikaci máte na hlavním panelu, odkud ji můžete také přepnout.

tuCZek

… prej manžel ;o)