mája best

Poradíte, jak to říct mamce, že jsem dostala menses?

Ahoj vcera jsem dostala menses a nevím jak to říct mamce.
Je docela silná menstruace (za hodinu si musím asi tak 2 vyměnit vlozku)
Ppradte mo prosím jak to říct mamce

Tak už se stalo řekla jsem ji to ,,dostala jsem to,, ale cítila jsaem se trapné

Nejlepší odpověď
klumprt

Asi tak nějak, jako jsi to řekla nám.

Doplňuji: No vidíš, že se to povedlo. Je to úplně přirozená věc a poslední, před kým by ses za to měla stydět je máma. Máma je úplně nejvhodnější osoba, se kterou bys to měla řešit.

Další odpovědi
ReHu

Normálně ji řekni, se jsi to dostala a hotovo.
Nic zbytečně neřeš.
☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Nepříjemný o tom mluvit je, to je přirozený, ale je to normální, matka to ví a proto to tak brala 🙂

briketka10

Mamka Ti poradí je Ti dvanáct let, když si dobře
rozumíte a pomůže i s barvením vlasů poradí se
vším, jak už jsi psala v předešlé otázce.
Neboj se a všechno ji řekni.

isteron

Normálne, je to prirodzená vec v živote ženy, nemáš sa začo hanbiť. Každá zdravá to zažije, aj tvoja mama.