panenka

Pomoc kamarádce

Dobrý den ted jsem se vrátila od kamarádky a ráda bych jí pomohla,protože ona neví co dělat.
Dnes jí přišlo oznámení o postoupení pohledávky a předžaloní výzva

že chcou do 10 dní zaplatit 47000 ona žije sama s dítetem a má 9000 plat dá se s tým prosím něco udělat?podle toho co jsem si u ní přečetla to tá společnost předala advokátovi a ten jí ted poslal tento dopis.
Poradila jsem jí at advokáta kontaktuje nebo napíše meil že má dítě žije sama a že je ochotná dávat 3000 měsíčně moc vás prosím o pomoc děkuji

Nejlepší odpověď
NickD

Jak jsi již napsala.Ať kontaktuje advokáta a domluví měsiční splátky.Zároveň ať jej informuje o své situaci (příjmy,výdaje).Vše ať sepíší a kopii ať si schová.

Další odpovědi
mosoj

Já myslím, že jste ji poradila dobře. Je třeba se domluvit na nějakém splátkovém kalendáři.

alexandra

Tak ať tady kamarádka napíše,panenka jí určitě odpoví......