Pomoc! Co mám odinstalovat ve Windows aby nepřicházely neobjednané soubory? Podrobnosti:

Na druhém oddíle se mi objevily soubory eula, s obsahem

MICROSOFT SOFTWARE LICENSE TERMS

MICROSOFT VISUAL C++ 2008 RUNTIME LIBRARIES (X86, IA64 AND X64)

These license terms are an agreement between Microsoft Corporation (or based on where you live, one of its affiliates) and you. Please read them. They apply to the software named above, which includes the media on which you received it, if any. The terms also apply to any Microsoft

• updates,

• supplements,

• Internet-based services, and

• support services

for this software, unless other terms accompany those items. If so, those terms apply.
BY USING THE SOFTWARE, YOU ACCEPT THESE TERMS. IF YOU DO NOT ACCEPT THEM, DO NOT USE THE SOFTWARE.

If you comply with these license terms, you have the rights below.

Dále 9 souborů install.res.čís­lo.dll, VC_RED.cab, VC_RED.MSI, globaldata.ini, install.exe.
Jde o to, že Microsoft nepoužil systémové složky Temp ale můj disk a lezou tam jako kdybych nechal otevřené dveře. Může to být Microsoft Visual C++, který tohle dělá?

Odpovědi
Bedy

Ničeho se nebojte, jedná se zřejmě o zbytky instalátoru nějaké součásti Windows nebo programu využívající Visual C++.

anonym

Jde o použití druhého oddílu. Jako by to byla poštovní schránka kam si každý může vhodit co chce. Letáky, látku napuštěnou benzinem, závadné webové stránky a pod. Jak tam může Microsoft něco zapisovat = číst volné místo, co tam mám, a odesílat někam do Kalifornie seznamy souborů. Jak je to možné? Mají si použít systémový oddíl.