Avatar uživatele
iceT

Pomoc a rada pro kamarádku…

kamarádka včera prodělala kosmetický experiment,při němž přišla o polovnu každého obočí.Ten,kdo jí make-up dělal,jí vyholil z poloviny obě obočí a já bych chtěla vědět,co pro ni teď bude lepší.Zda obočí nechat normálně dorůst a domalovávat si ho než doroste nebo ho vyholit úplně a domalovávat si ho,když bude potřebovat vyjít z domu???Osobně si myslím,že druhá možnost je asi lepší,protože při dorůstání si obočí může tvarovat jinak,než před tím.Původní tvar dodával její tváři zasmušilý výraz.Děkuji za rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanny 2 před 4462 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Je to samozřejmě subjektivní názor, ale já bych nechala obočí dorůst. Měla jsem kamarádku, velice hezkou, ale detailů jejího líčení jsem si nevšímala. Až jednou u nás přespala a když si omyla namalované obočí, byl to děsný pohled, jako by si vymazala obličej. Tak bych volila raději zasmušilá, než vymazaná 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Souhlasím se suwou – nechat dorůst,dát tomu tvar a pravidelně upravovat.Doma­lované vypadá moc uměle,málokterá žena si umí obočí domalovat tak,aby nevypadala jako klaun.A když tak ne tužkou,ale pěnovým štětečkem a očními stíny /hnědými nebo černými/.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Myslím, že máte pravdu.
„vyholit úplně a domalovávat si ho“.
PS.
horšie by bolo, keby kamarádka bola muž
(mužská ješitnosť, čo keď o ňom budú hovoriť, že je…)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl