Pomluva ze strany Policie, co s tím?

Kamarádovi volal nějaký policista a tvrdil mu, že potřebuje jeho svědectví. Když se zeptal o co jde, tak mu řekl, že o to auto co jsem ukradl. Ale já jsem nikdy nic neukradl. Naštěstí je to kamarád a nikomu to říkat nebude, jelikož ví, že jsem nic takového neudělal. Ale co když budou volat ještě někomu dalšímu, jsem z vesnice a tady se to rychle rozkřikne. Dá se proti tomu bránit? A jak děkuji vám za radu.

Nejlepší odpověď
alexandra

Pochybuji,že to byl policista.Asi si z Vás někdo udělal srandu.Kamarád by musel dostat písemné vyrozumění a Vy snad taky ne?A první by jste musel být obviněn,že jste něco ukradl.

Další odpovědi
iceT

A jak víte,ze ten volající byl policista?Tak se přece může predstavit každý?

nnn1

Každý o sobě může říct (kór po telefonu), že je od policie. Asi by jste měl zajít na policejní stanici, a tam se na to optat.