GBYoyoerCZ

Pomlouvají mě, a ještě se mi smějí do očí.

Nedávno jsem se bavila se dvěma holkama a teď už ne, protože jsem se s nima nevyfotila, urazily se a odešly. Další dny jsme se ignorovaly, až teď to začlo. Na začátku školního roku jsem si jich nevšímala a ony mě začaly přímo přede mnou pomlouvat a ještě se mi smějou do očí. Začly navádět i moje kamarády, aby se se mnou nebavili, ale oni mi ještě pomáhají(zatím). Pořád nevím co mám dělat. Pomozte mi prosím

Nejlepší odpověď
www

Poněvadž nevím, u koho je skutečná chyba, doporučuji nevšímat si toho a naopak, tvař se, že jsi vysmátá a že se tě to netýká 😉

Další odpovědi
marci1

Ignoruj je dál.Pokud Tě pomlouvají a smějí se Ti, tak jistě stojí o nějaký konflikt. Máš svoji hrdost, nesniž se k hádkám a pomluvám. Přejde je to.

Andre5000

Jak ti máme pomocí internetu pomoci? Prostě se na ně vykašli, ignoruj a pokud to bude možné, najdi si jiné kamarádky. Tak jak to popisuješ, tak tvé bývalé kamarádky nestojí „za zlámanou grešli“.