Avatar uživatele
DaveR

Pomalý upload na uTorrent – pomoc!

Příklad:
Stahuju si film z CzTorrent, stahuje se přijatelnou rychlostí, třeba 700kb/s ale když ho potom chci seedovat, tak je upload 0,5kb/s a ne a ne se zvýšit.
Nějaké rady, co bych například měl změnit v nastavení?
Podle testu na adsl.cz bych měl mít download 0,39 mb/s = 390kb/s a ne 0,5…
Doplňuji:
l564 – Jsem 3. aktiv bez IPv6 – Může se připojit k aktivům i pasivům, ale jen přes IPv4. Ale nemám tušení, co tím chcete říct. Proč mám tak pomalý upload? Jak ho zvýšit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: DaveR

Zajímavá 0 před 4019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano to sice je ale nyní záleží jaký jste typ uploadera v DC+ síti. Tzn. buď jste pasivní nebo aktivní.

Aktivní má veřejnou IP adresu nebo PortForwarding a může uploadovat pro pasivní i aktivní uživatelé.

Pasivní nemá veřejnou IP anebo nemá PortForwarding tzn. že jste jen aktivní v síti DC+.

Pak ještě záleží jaký typ IP máte:

  1. pasiv bez IPv6 – Může se připojit jen k nějakému aktivovi, jen výjimečně k pasivovi přes uTP.
  2. pasiv s IPv6 – Může se připojit jak k aktivovi, tak k pasivovi s IPv6.
  3. aktiv bez IPv6 – Může se připojit k aktivům i pasivům, ale jen přes IPv4.
  4. aktiv s IPv6 – Může se připojit k aktivům i pasivům přes IPv4 i IPv6

Doplňuji:
Tak je tu druhá možnost že síť DC+ je nastavena na to aby přenášela např. max 5 kB/s od každého seedera.

Nebo 3.) Že je Vás jako seederů hodně tak se to rozdělí mezi ostatní – tzn. že je náhlý pokles uploadu.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?DaveR Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já osobně když stahuju přez torrenty, tak zásadně svůj upload stáhnu na úplně minimum, aby to co nejméně zatěžovalo net.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek