Velbloud

Pomalý počítač. Jak zrychlit?

Dnes jsem po návratu z dovolené zjistil, že můj počítač se příšerně zpomalil. Zkusil jsem omezit některé procesy a úlohy, pročistit registry, pročistit programem SLOW-PCfighter, kompletně projet antivirem i antikeyloggerem a nic nepomohlo. Na všech discích je dost místa (CCA. 5GB). Nevíte, jak docílit zrychlení počítače? Většinu her už ani nezpustím (GTA IV, The sims 3 atp)
Doplňuji:
Nechal jsem ho běžet přes noc, aby se defragmentoval. Nezrychlil se, aspoň ne výrazně.

Nejlepší odpověď
anonym

Jak dlouho jste tam byl? Nechte počítač počítat tak půl hodinky než si udělá svoje a pak teprve ho použijte. Těch úloh které má, aktualizace jsou na zabití. Když do toho spustíte různé programy, to nemůže stíhat. Zakažte indexování. Já si jdu pro pivo.

Další odpovědi
9 řemesel

Takže: Start-spustit-msconfig-po spuštění.
Tam uvidíte ,CO všechno běží.Mám vyzkoušeno: zakázat vše a restartovat.Windows si své spustí,a vy pak doplňte ostatní.Dělejte to bez připojení k internetu , vypnete si na 100% i antivir .Pak jej povolte.PC se většinou ptá sám.(to „msconfig“ vyplníte do př. řádku,pochopi­telně).