Velbloud

Pomalu se zpomalující počítač

Pokaždé když zapnu počítač, šlape rychle jako hodinky. Ale asi tak po hodině práce se začně znatelně zpomalovat. Pro zrychlení počítače používám (Originální) TuneUp Utilites. Bohužel to nijak znatelně nepomáhá a počítač se pořád zpomaluje. Antivir si zapínám jen pokud chci spustit scan, takže ten by to taky zpomalovat neměl. Nenapadá vás nějaká pomoc? Defgragmentováno mám, odvětráno celkem taky, luxoval jsem před měsícem…

Nejlepší odpověď
rynek878

tak mne ještě napadlo,až se opět začne zpomalovat,tak stiskněte Ctrl+Alt+Delete a podívejte se na spuštěné procesy,které Vám nejvíce zatěžují procesor,možná,že se něco spouští později.

Další odpovědi
mosoj

Tak to nejste sám kdo toto pozoruje, ale spíš než v počítači za to bude moci provider připojení inetu. On to ale na sebe nepráskne a bude dělat neznalého ba přímo nemohoucího.

tom004

Měl jsem podobný problém. Byl mi doporučen program,který je v odkazu. Počítač maká jako předtím.

Zdroj: http://www.zrychle­nipocitace.cz/bu­y4.aspx

blesk26

Já bych to viděl na nedostatek operační paměti.