Pomáháte ve svém životě někomu? A jak?

Já třeba tak, že v meditaci prosím za všechny trpící děti v Indii a za zvířátka v lese.Nebo svého pejska mám velice vymazleného a poskytuji mu veškerou péči.

Nejlepší odpověď
dědapetr

O osobu psichycky narušenou 24hod. Nemluvící,neč­te,nepíše a zapomíná.

Další odpovědi
zjentek

jasně, pomáhám především slabšímu a něžnějšímu pohlaví ..když nafoukané itce vysvětlím, co je to za nafoukanou itku, hodně jí tím rozšířím obzory. To bys nevěřil, kolika lidem můžeš denně takto pomoci ..stačí vystrčit paty tam, kde se srocují
Doplňuji:
marci1: no nevim nevim, jak by to dopadlo, kdybys na mě bez důvodu hodila rohlík ,)

marci1

Někomu ? Podle svých sil a možností téměř každému, kdo to potřebuje. Ono by pro začátek stačilo, aby byli na sebe všichni hodní, chovali se k sobě slušně a hlavně „úsměv na rtech“ nestojí nic a udělá službu za milióny ! 🙂

anonym

Vanasi, ty tro(t)lle – i tvůj pejsek je hinduista a vegetarián?
😁

huxa

Panejo, za to bys měl dostat nobelovku za mír 🙂
Mnohým lidem jsem „pomohl“ nalézt jejich cestu.

kapka

Manželovi do hrobu :)

talka

Pomohu, kde mohu – a ráda. Tak třeba provádím korektury různých článků – zde už jsem to taky nabízela, ale nebyla to prý otázka! A bylo by to tu opravdu potřebné – nejčastější chyby: aby jsem, aby jsi, aby jsme, kdyby jsem …- místo správného: ABYCH, ABYS, ABYSME!, KDYBYCH … Také se často chybuje: jenž, jež, již – který, která/é, kteří. Ráda odpovím obratem na každý dotaz – pokud to budu vědět!