maja49

pomáháte někdo postiženým povodněmi?

Teď, když máme zase všude vodu, tak manžel vyrazí s „dobrákama“ pomáhat do podhorské vesnice, která byla celá vyplavená takovým potůčkem, který se občas rozvodnil, když tál sníh. Máte taky zkušenosti s tímto druhem pomoci? Já už pro ty lidi mám připravený bedny s úklidovými prostředky jelikož se sama nemohu zúčaastnit… Jak pomáháte vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k tomu, že po svém „vyklízení“ v mokru jsem nějaká nemocná, tak organizuji z domova u PC s jedním spolkem přechodná ubytování a azyly zvířat (hlavně psů a koní) evakuovaných lidiček. Jedná se o organizování transportů, vyhledávání a komunikace s „pěstouny“, shánění dobrovolníků, sbírka krmiva atd.
…no je toho dost. Koně z Trojského ostrova a i jiní odjinud se nám povedlo umístit téměř v Praze, takže jejich majitelé za nimi nebudou mít daleko.
Teď se nakládá u Ú/L skupina psů a vezou se k jednomu pánovi, který nabídl prostory…