Miroslavst

Pomáhat a chránit?

komu a koho?
http://www.no­vinky.cz/krimi/218377-policista-tankoval-sluzebni-vuz-tak-aby-zbylo-vzdy-i-na-nej.html

Nejlepší odpověď
iceT

…buzerovat,mlatit a krast…kdyz je clovek potrebuje,tak se jich nedocka…

Další odpovědi
anonym

Tak jim mají připlácet na benzín když to potřebují. Jemu za to plýtvání časem mají strhnout hodiny.

led

Ide o nedokonalý preklad hesla americkej polície. Chýba tam jednoznačný výklad. Kedže je možný na tento text rôzny pohľad, nedivte sa.
Treba:
Vyhlásiť celoštátnu súťaž – najlepšie spolu s médiami – s cenami o najlepší výklad tohto textu. Víťazný text potom dopísať ako motto a konečne všetci budú spokojní.

Neguš

Vím,o co jde,dokonce se to stalo v mé blízkosti.Ti lidé(policisté),by měli být vzorem,ovšem i mezi nimi se najdou takoví,kteří to dělají(asi je vnitro špatně platí!?)Další věc je,proč ten zloděj nepočítal s tím,že všady jsou nějaké kamery,foťáky,mo­bily atd.Je to odsouzeníhodná záležitost,ale důležitější je jak policisté dělají svou práci-důsledně,odváž­ně,profesionál­ně atd.