Pomáhat a chránit:

Když se kolem domu kde bydlím několik dní večer prochází cikán s červenou kšiltovkou a nebydlí tam, jen čeká a zavolám na 158 a operátorka slíbila že tam přijedou a policisté nepřijedou. Tak když se něco stane, dá se něco udělat s tou hlídkou? Víte něco?

Odpovědi
hanulka11

Já si jen myslím.....Právě ,že dokud se nic nestane, žádná hlídka nepřijede.Bylo by to omezování osobní svobody ,pokud byste na něj volal hlídku.

mosoj

Nepřijedou, nejsou many ! Hlídkovat se přestalo a výjezdy jsou pouze ke skutečným případům.

janek66

A hlavně při volání nesmíte říkat že jde o cikána,to nepřijedou už vůbec.