pomáhat a chránit ????

Ahojky,někdy mám pocit,že je celý svět na ruby,četli jste článek…http://w­ww.novinky.cz/kri­mi/198908-dva-prazsti-policiste-byli-obvineni-ze-znasilneni-divky.html
Dva pražští policisté čelí obvinění ze znásilnění mladistvé dívky v Ústeckém kraji. Uvedla to policejní inspekce, čin se prý stal v březnu.
Co se to děje. Už jsem toho viděla a slyšela hodně,ale tohle je fakt síla.
Je to vůbec normální,jak pak má člověk Policii Čr věřit????
A co ten směšný trest???
Víte o tom někdo víc??,

Nejlepší odpověď
quentos

3N : Nikdy Nikomu Nevěřte. Policie v tom není žádnou výjimkou; zločinci se z ní rekrutují běžně.

Další odpovědi
vagra

Jen vrozená slušnost,takt a stydlivost,mi brání říct,že je to bordel,
ostuda a hnus.
Názor na zákony,by mi asi administrátor smazal.
Možná,že dostanou ještě odchodné!

Zdroj: .

anonym

To nemá smysl komentovat.Poldové? Vzpomeňme,není to tak dlouho,na zástupce Boží.
Není to trochu silnější?Tím nechci bagatelizovat ty dva. Ovšem vinu jim prokáže až soud.
Bonbónek-viděl jsem autu,mělo na dveřích obdobu toho sladkého „Pomáhat a chránit“. Ale on tam měl.„Otravovat a buzerovat“. Možná, že to o něčem svědčí.

annas

Je uniforma policisty zárukou slušnosti, čestnosti, že ten, kdo ji nosí, se nedopustí úmyslně žádného přestupku, v tomto případě i trestního činu? Neříkám, že všichni policisté jsou špatní, ale tyto osoby určitě nenaplnili slogan Pomáhat a chránit. Nestačím se divit, jak se lidé chovají, kolik je mezi nimi zloby, závisti, sobectví. Komu pak může člověk věřit? Na čí pomoc se může spolehnout? V tomto případě určitě ne na Policii. Samozřejmě že všude jsou lidé dobří a špatně. Ale právě tato druhá kategorie znevažuje práci těch dobrých. I mně někdy zůstává rozum stát nad výší trestů… Dívka bude mít trauma na celý život. Vím, o čem mluvím.

mosoj

Policisté se rekrutují ze stejného vzorku obyvatelstava jako každý jiný obor.
Nějaké specielní psychotesty se nedělají.
Takže výskyt nemorálních jedinců nemůže být nic mimořádného. Jenom je na ně jaksi víc vidět.
Tím neříkám že to je dobře.
Doplňuji:
A co třeba právníci, kteří jedou v trestné činnosti? Ti mají dost prostředků aby zabránili šíření informací.
Je třeba koukat trochu objektivněji.
Na policisty nadávájí zejména Ti kterým někdy šlápli na kuří oko.

anonym

Pomahat ke korytu-chranit od koryta,to by jim slo.

NickD

Unie,Amerika,vždyť to akorát pro ty,co si nahrybou a nakradou.Slušný člověk bohužel němá možnosti a hlavně prostředky k obraně.
před 2 roky jsem se Bavil se známým,který cestuje.Jeli na Motorkách přes Turecko někam myslím do Iranu.Prý byl policajt na každém rohu a když zastavili a jen se rozhlíželi,během krátké chvíle byl u nich hned Policajt.Ale ta změna! Dobrý den,potřebujete pomoci.....Do­provodili,uká­zali,vysvětli­li…Tomu říkám přístup!
Ten kdo vymyslel slogan „Pomáhat a chránit“ je blb.TO musí mít napsané už i na čele! Vždyť je to jak návod na použití.
Mě osobně jeden policajt ČR,který šel jen z bytu náhodou kolem,začal slovně urážet a nadávat.Když jsem se na to ohradil a pouze ho upozornil na nevhodné chování,nic se nezměnilo.Když jsem šel k němu a požádal ho o osobní číslo,tak sednul do služebního auta a odjel.On byl sám a já s obchodním partnerem v diskusi.Vše jsem nahlásil i s výpovědí svědka a výsledek? Nejen že mi ani neřeknou o koho se jednalo,ale po obdržení dopisu je to považováno za bezpředmětné a neodůvodněné!
U jednoho napadení,kterého jsem byl svědkem,dokonce z místa odnesli důkazy,které ani nezaevidovali­.Výsledek obdobný…není možné prokázat konkrétní osobě – odloženo.

Co ví si otom myslet.
Samozřejmě znám i opačné příklady a ty opravdu chválím!

panenka

Ohledně policie se vyjádřovat rači nebudu protože bych zde musela na nich nádavat a porušila bych kodex uživatele.Nás pokutují prý musíme dodržovat zákony,ale oni sami je nedodržují poldové ČR hlavně že mají na autech napsáno pomáhat a chránit.

roxy52

Já si myslím,že POMÁHAJÍ A CHRÁNÍ jenom sami sebe.

pasikfunik

s těma vzorkama jste vedle, určitá nadprůměrná hodnota směrem k lepšímu tam bude vzhledem k nějakým požadavkům na vzdělání, spíš bych řekl, že bych od policistů očekával sofistikovanější zločiny, tohle je k blití

mosoj

„pasicfunik“ – nevím jak jste informovám o personálním stavu policie. Zeptejte se někoho znalého, ať Vám poví co nechal nabrat do řad policie bývalý ministr pan Langer.

kropitko

měla jsem být policistou,u mně by aspoň nehrozilo,že budu znásilňovat,ale úplatky,ty bych klidně brala,i kdybych se z toho měla zbláznit. Je spousta lidských vlastností,které jsem ochotna pochopit,ale znásilnění to je moc…