zjentek

Pomáhalo by NATO vojensky například Číně, Indii anebo Rusku, pokud by na to přišlo a tyto země se ocitly v ohrožení?

Jde o to, jak NATO ochotně pomáhá nečlenským zemím/státům. Taková nezištná pomoc jednoho dojme, promiňte, ale chce se mi plakat (žlutomodrý pozdrav posílá váš zjentek). Děkuju.

Odpovědi
Pepa25

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Severoatlan­tick%C3%A1_ali­ance#Spolupr%C3%A1ce_s­_ne%C4%8Dlensk%C3%BDmi_s­t%C3%A1ty

Drap

Ne nepomáhalo, snažilo by se takového problému využít ve prospěch USA, popřípadě svých členských států.